Poszukujemy kandydatów na stanowisko diagnosta samochodowy.

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

Zadania:

  • właściwe wykonywanie badań technicznych pojazdów,

  • prawidłowe rozliczanie i fakturowanie świadczonych usług.

 Oczekiwania:

  • posiadanie imiennego uprawnienia diagnosty,

  • umiejętność obsługi urządzeń diagnostycznych,

  • skrupulatność, rzetelne podejście do pracy.

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

ELEKTRYK SAMOCHODOWY

Od kandydatów oczekujemy:

* znajomości zagadnień związanych z elektroniką samochodową,

* doświadczenia na stanowisku samodzielnego elektryka samochodowego,

* skrupulatności, rzetelnego podejścia do pracy.

 Oferujemy:

* atrakcyjne wynagrodzenie,

* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

* możliwość rozwoju zawodowego.

W tytule wiadomości wysyłanego e-maila prosimy wpisać swoje nazwisko i imię oraz nazwę stanowiska, o które ubiega się osoba aplikująca.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.