Proponujemy montaż filtrów podnoszących normę emisji spalin w zakresie emisji cząsteczek stałych. Nasze filtry pozwalają na zmianę emisji spalin z Euro 1, Euro 2, euro 3 na Euro 5. 

Klient po zamontowaniu filtra w swoim pojeździe otrzymuje certyfikat uprawniający do korzystania z niższych opłat drogowych oraz zieloną nalepkę na szybę zezwalającą na wjazd do zielonych stref w zachodnioeuropejskich miastach. Zaletą naszych filtrów jest to, iż nie ma potrzeby stosowania dodatków do paliw, czy też Adblue. Po montażu naszego filtra koszty eksploatacji pojazdu nie wzrastają.

 

REGENERACJA FILTRÓW CZĄSTECZEK STAŁYCH

Dysponujemy nową linią technologiczną pozwalającą skutecznie regenerować filtry cząsteczek stałych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Dzięki naszej regeneracji filtry cząsteczek stałych w 100% odzyskują swoje fabryczne parametry, co pozwala na ich ekspolatację przez okres taki sam, jak przy wymianie filtra na nowy. W celu potwierdzenia najwyższej jakości regeneracji do każdego filtra dostarczamy protokół pomiaru ciśnień w układzie wydechowym pojazdu, w którym dany filtr jest zamontowany.

 

MAMY STOSOWNE UPRAWNIENIA DO MONTAŻU I OBSŁUGI FILTRÓW, KTÓRE ZOSTAŁY U NAS ZAMONTOWANE.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

Leszno, ul. Narutowicza 76

Tel. 65 525 99 26

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.