Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym do regeneracji turbosprężarek do samochodów osobowych, dostawczych, autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych oraz silników przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się wyroby takich producentów jak: GARRETT, KKK, IHI, MITSUBISHI, HOLSET, SCHWITZER i inne.

Posiadamy specjalistyczną wyważarkę i wysokoobrotową doważarkę. Urządzenia te pozwalają na precyzyjne wyważanie wirnika turbosprężarki, co jest podstawowym elementem decydującym o jej trwałości. Turbosprężarki po naszej regeneracji posiadają identyczne parametry eksploatacyjne, jak nowe urządzenia tego typu. Podczas regeneracji używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych oraz stosujemy surowe procedury naprawcze. W celu potwierdzenia najwyższej jakości regeneracji do każdej turbosprężarki dostarczamy protokół wyważania wirnika oraz pisemną 12-miesięczną gwarancję.

 

 

Zalety naszej regeneracji:

* gwarantowana długa trwałość turbosprężarki,

* parametry eksploatacyjne - identyczne z nowymi turbosprężarkami,

* gwarancja,

* konkurencyjna cena,

* szybka i fachowa obsługa.

 

Stacja obsługi pojazdów w Lesznie

64-100 Leszno, ul. Narutowicza 76

Tel.:  65 525 99 26

E-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.